Open Accountants Ltd. - O nas

Open Accountants Ltd. jest biurem księgowym online działającym nieprzerwanie od 2016 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu księgowości dla małych firm Ltd i osób samozatrudnionych. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem działającego od lat biznesu, czy też dopiero myślisz o własnej działalności – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Przeprowadzimy Cię przez gąszcz formalności związanych z założeniem firmy, doradzimy jak obniżyć podatki i poprowadzimy miesięczną księgowość, tak żebyś mógł w pełni skupić się na prowadzeniu własnej firmy. Szczycimy się profesjonalnym podejściem do Klienta, wieloletnim doświadzeniem, szerokim wachlarzem usług i przejrzystymi cenami.

Nasi klienci cenią nas za terminowość, kompleksowość usług i dostępność. Nasze biuro oferuje innowacyjne podejście do Klienta, co pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć formalności do niezbędnego minimum. Zapomnij o staniu w korkach czy problemach z pocztą – możesz dostarczyć nam całą dokumentację drogą elektroniczną nie wychodząc z domu!

Nasza siedziba zarejestrowana jest w Manchesterze, natomiast jako biuro online, działamy na terenie całego kraju. Jesli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami juz teraz!

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas w każdej chwili lub zadzwoń w godzinach pracy biura.

Wyceń swój podatek!

Wypelnij formularz w 2 minuty